Tasuta DPD transport igale tellimusele

Discland I Discolfi- ja vabaajakeskus

Discland

Discland x Discgolf.ee discgolfi- ja vabaajakeskus asub Tallinnas Harku järve ääres Paldiski mnt. 124b. Oleme avatud E-R 12-20-ni ja L-P 10-18-ni. Discgolfipark on tasuline, päevapilet maksab 4€. Kui sooritad esinduspoest ostu, siis samal päeval on rajal mängimine tasuta.

Võta meiega ühendust: discland@discgolf.ee või 58586475 - Ralf Rogov.

Discland x Discgolf.ee I Prodigy Tallinn discgolfi park ja footgolf

Värske layoudiga discgolfi park on avatud. Rada on hooldatud ja ootame mängima. Tegemist on tasulise rajaga. Päevapilet maksab 4€.


Prodigy Tallinn discgolfi park
 I Esinduspood ja keskus I Treeningsaal

Uuenenud Discland x Discgolf.ee discgolfikeskusest leiad suure valiku Prodigy varustust. Väärikalt on esindatud ka DiscraftLatitude 64Dynamic Discs ja Westside Discs. Keskuses on testketaste kastid, et saaksid erinevaid kettaid platsil testida.

Discland

Discland x Discgolf.ee pakutavad teenused

Korraldame erinevaid grupikoolitusi ja eratreeninguid. Meie vabaajakeskuses saab korraldada erinevaid firma üritusi ja aktiivseid sünnipäevi nii keskuses sees, discgolfipargis kui ka footgofli rajal. Lisaks pakume ka discgolfi- ja footgolfi raja renti, kus osaliselt või terve park on ainult teie ürituseks broneeritud.

Soovid personaalset pakkumist, siis palun võta meiega ühendust: discland@discgolf.ee või telefonil 58586475 - Ralf Rogov.

Discgolfipargi päevapileti ostmine

Kui Discland x Discgolf.ee esinduspood on suletud, siis saab päevapileti eest tasuda:

Saaja: CDG OÜ
Konto number: EE162200221061607276
Summa: 4€
Selgitus: Discland, päevapilet