Discgolfi parkide ehitamine

Discgolf.ee meeskond pakub discgolfi parkide disaini ja ehituse teenust. Teeme koostööd Euroopa ühe suurima discgolfi ketaste ja varustuse tootja Latitude64-ga, oleme nende ametlik maaletooja Baltikumis. Pakume discgolfi pargi rajamise teenust Disc Golf Solution brändi alt.

Kui vajad konsultatsiooni või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile: birdie@discgolf.eeRohkem infot saab telefoni teel 56 220 185.

Discgolfi parkide ehitamine

Meie tooteportfellis on kolm paketti:

a) “Võtmed kätte” terviklahendus | Ehitame discgolfi pargi algusest lõpuni valmis. Pakett sisaldab esmaseid konsultatsioone; raja disaini Eesti tippude poolt; korvide, viskealade, rajamärgiste, OB-de paigaldamist ning samuti ka avavõistlust ja turundustuge tulevikus. Raja disainimisel kasutame Eesti ja välismaa tippmängijate abi. Meie peamised radade disainerid on Eesti discgolfikoondise kapten ja mitmekordne Eesti meister Raimo Kimmel ning Lauluväljaku discgolfipargi ja Five Under discgolfiklubi eestvedaja Ralf Rogov.

“Võtmed kätte” terviklahendusel on 5 etappi:

1. Esmane konsultatsioon ja võimaliku uue discgolfi pargi asukohaga tutvumine.
2. Hinnapakkumine terviklahendusele: disain, korvid, tiialad, rajamärgised ja muu.
3. Discgolfi pargi disainimine ja materjalide tootmine.
4. Korvide, tiialade, rajamärgiste ja muu paigaldamine.
5. Avavõistluse korraldamine.

b) Discgolfi pargi kaasajastamine ja hooldus | Vaatame üle praeguse pargi ning pakume välja uue layout-i ehk rajakujunduse. Vajadusel vahendame ja uuendame erinevat inventari nagu näiteks uued discgolfi korvid, tiialade värskendus ja muu selline.

c) Inventari müük | Kui soovite ainult discgolfi varustust soetada. Meie juurest saab tellida erinevaid discgolfi korve, kunstmuru tiialade ehitust, rajamärgiseid, OB-tokke ja teenusena ka know-howd. Omame pikaajalist kogemust ja suudame pakkuda parimat lahendust vastavalt projekti mahukusele.

Discgolfi parkide ehitamine

Discgolf.ee meeskonna poolt ehitatud discgolfi pargid: Lauluväljaku pop-up rada, Kuutsemäe discgolfi park, Paunküla discgolfi park, Paide Ülejõe discgolfi park, Tuhamäe discgolfi park, Lasnamäe discgolfi park, Muhu discgolfi park ja Männiku discgolfipark.

4 põhjust, miks valida oma partneriks just meid?

1. Tasuta konsultatsioon ja võimaliku maa-alaga tutvumine.
2. Omame pikaajalist kogemust discgolfi parkide ehitamisel.
3. Meie teenus on kvaliteetne ning lisaks pargi ehitusele aitame seda ka turundada.
4. Kasutame discgolfi pargi ehtamisel Euroopa tipp koostööpartnereid.
Discgolfi raja kaardidDiscgolfi parkide ehitamisel kasutame peamiselt Latitude64 maailmatasemel toodangut.

Latitude64° ProBasket Elite korv
ProBasket Elite korv on valmistatud kõrgkvaliteedilistest materjalidest, mis muudavad selle vastupidavaks ja funktsionaalseks. Korvi ketid ja torud on valmistatud metallist ning korv on kaetud pulbervärviga, et tagada sellele maksimaalne kaitse ja vastupidavus. Topeltketid (14 sisemist ja 14 välimist) ja siksakiline muster korvi sees vähendavad tõenäosust, et mängija puttimine ei jää korvi püsima. Korvi kollane värv ja lai ülaserv muudavad selle kergesti nähtavaks ka vähese valguse või kesiste ilmastikutingimuste korral. Korv on PDGA poolt heaks kiidetud ja on sobilik rahvusvahelisteks kõrgtasemelisteks võistlusteks. Lisatasu eest on võimalik korvile lisada ka numbrimärk ja lipp. Täpsema info korvide kohta leiab siit: http://www.latitude64.se/products/baskets.

Latitude64° ProBasket Trainer korv
ProBasket Trainer on kindla kvaliteediga korv, mis on kergesti kokkupandav ja mõeldud koduseks kasutamiseks. Erinevalt paljudest teistest soodsamatest korvidest pakub ProBasket Trainer turniirikorvile ehedat mängukogemust, muutes harjutamise võimalikult reaalseks. Korvi on võimalik kasutada ka ajutiste radade jaoks, kuna sisseehitatud ratas muudab selle kergesti liigutatavaks. Korv on PDGA poolt heaks kiidetud.

Latitude64° ProBasket Skill korv
ProBasket Skill korv on mõeldud mängijatele, kes tahavad oma puttimise tehnikat arendada. Korv on kitsama profiiliga, mis muudab harjutamise üsna keeruliseks, aga lõbusaks ning võistlused, mil tuleb mänguga turniirikorvidele üle minna, isegi mõnevõrra lihtsamaks. Korvi väike kaal, väiksem põhi, liikuv jalg ja jagatud varras muudavad selle kergesti liigutatavaks.

Discgolfiparkide ehitus

Mobile Foot Elite kinnitusjalg
Mobile Foot Elite kinnitusjalg on mõeldud radadele, mis on erisuguste roheliste paigutustega. Jala tugev disain koos sisseehitatud rattaga muudab selle liigutamise äärmiselt lihtsaks. Just nagu korvidelgi on ka sellel jalal tsink vundament, mida on töödeldud pulbervärviga.

Earth Foot D60 kinnitusjalg
Earth Foot D60 on püsivale rajale mõeldud jalg, mille jaoks tuleb kaevata piisavalt sügav auk ning see tuleb kinnitada betoonist vundamenti. Kinnitusjalga on võimalik kasutada korvide, infotahvlite ja teeviitade tarbeks.

Kinnitusjalg tugevale pinnasele
Kinnitusjalg tugevale pinnasele on ideaalne lahendus kivistel maastikel, kus augu kaevamine ei ole oludest tingituna võimalik. Kinnitusjalga on võimalik kasutada nii korvide, infotahvlite kui teeviitade tarbeks.

Lipp
Valmistatud süsinik- ja vinüülkiust, et tagada maksimaalne vastupidavus mis tahes ilmastikuoludele. Lipp asetatakse torukinnitusse, et mägistel aladel oleks sihtmärk paremini märgatav.

Tii-märk
Tii-märk on tänu oma vastupidavale disainile olnud valikus juba aastaid ning ilma igasuguste muudatusteta. Märgi mõõtmed on 28 x 40 cm ja kõrgus (koos vardaga) on 124 cm. Metalli töödeldakse enne pulbervärvimist tsink vundamendiga, et kaitsta seda korrosiooni eest. Graafikaga saab meie graafikaosakond tegeleda lisatasu eest.

Discgolfi parkide disain ja ehitus

Infotahvel
Infotahvel on tavaliselt esimene asi, mida mängijad näevad discgolfi pargi alguspunkti tulles. Selle eesmärk on anda hea ülevaade rajast, selle ümbrusest ja põhireeglitest. Ka raja ehitamisele kaasa aidanud sponsorite logod tuuakse infotahvlil kenasti välja.

Discgolfipargi infotahvel
Kui vajad konsultatsiooni või soovid hinnapakkumist, siis kirjuta meile: birdie@discgolf.ee. Rohkem infot saab telefoni teel 56 220 185.