Müügitingimused

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe Discgolf.ee (edaspidi Veebipood) omanik on CDG OÜ (registrikood 12817812), asukohaga Kassi 12, 12618, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest.

Tellimuse vormistamine

  • Tellimuse vormistamiseks leia sobivad tooted ning lisa need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saad vaadata kui vajutad veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile (nähtav lehe paremas ülemises osas).
  • Ostukorvi lehel on näha kõik Sinu poolt valitud tooted. Ostukorvis saab muuta toodete koguseid ja vajadusel neid sealt eemaldada.
  • Ostukorvi lehel saab valida sobiva tarneviisi.
  • Kui ostukorvi sisu on kontrollitud, tarneviis valitud, sisene tellimuse vormistamise lehele vajutades nuppu „Ostu vormistamine“.
  • Tellimust vormistades sisesta vajalikud andmed ja vali sobiv makseviis. Lisaks on soodiskoodi olemasolul võimalus ka soodustust rakendada.
  • Maksmiseks vajuta nuppu „Suundu maksma“ ning Sind suunatakse makseviiside valiku lehele.
    Makseviisideks on:

Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Revolut, N26. Lisaks Visa ja Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse üle Eesti.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: 

  • DPD Pakiautomaat (3,00 €) - kampaania korral 0€.
  • Tulen ise järgi

kauba tarneks on võimalik valida ka ise järgi tulemine, Tallinn, Kassi 12, E-R 10.00-18.00.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Discgolf.ee e-poest soetatud kaubale kehtib alates kauba kättesaamise hetkest 14-päevane tagastusõigus (v.a valitud kaubagruppidele). Tagastamisele kuuluv kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema tagastatud rikkumata orginaalpakendis.

14-päevast taganemisõigust reguleerib VÕS § 56.

Kliendil on õigus kauba tagastamissoovist tootepakkujat teavitada 14 päeva jooksul kauba kättesaamise hetkest e-posti teel birdie@discgolf.ee või telefonil 5518854.

Kauba tagasi jõudmisel tootepakkuja kätte läbib see kiire ülevaatuse veendumaks, et toode on kasutamata ja rikkumata originaalpakendis. Kauba korrektseks tunnistamisel tagastatakse Teile raha 14 päeva jooksul alates selle tagasijõudmisest tootepakkuja kätte.

Toote nõuetele mittevastavusel või puuduste ilmnemisel palume kontakteeruda discgolf.ee e-poe klienditoega e-posti teel birdie@discgolf.ee. Palume kirjas märkida tellimuse esitaja nime, kontakttelefoni, tellimuse numbri ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpse kirjelduse.

Võimalike pretensioonide korral, palume saata e-mail e-posti aadressile birdie@discgolf.ee, kus palume kirjeldada võimalikult täpselt pretensiooni asjaolusid ning lisada oma kontaktandmed. Pretensiooni esitajaga võetakse ühendust võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul.

Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole (www.komisjon.ee) ning üleeuroopaliselt Euroopa Liidu veebipõhistevaidluste lahendamise Online Dispute Resolution keskkonda aadressil http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Lisainfot saab küsida meie klienditoe telefonil 5518854 või e-posti teel birdie@discgolf.ee.