Kristin Tattari suur slämm ja eurooplaste domineerimine USA lahtistel meistrivõistlustel

Kristin Tattari suur slämm ja eurooplaste domineerimine USA lahtistel meistrivõistlustel

Nädalavahetusel peeti Põhja-Carolinas Burlingtonis naiste USA lahtised meistrivõistlused. Sündmus läheb igaveseks kirja ajalooraamatusse, sest Kristin Tattar viis lõpule oma suure slämmi, võites kõik 4 hooaja major-turniiri. Aga see polnud ainus põhjus, miks see võistlus meie tähelepanu köitis.


Kümnest Euroopa mängijast mahtus 20 parema hulka lausa seitse. Poodiumil esikohal oli meie oma Kristin Tattar, kolmanda koha kindlustas väga tugevat võitlust pakkunud Henna Blomroos. Eveliina Salonen lõpetas 4. kohal, Lykke Lorentzen T8, Kristi Unt T11, Keiti Tätte T14, Heidi Laine T17. Ka ülejäänud kolm Euroopa mängijat pääsesid TOP 50% sekka. Euroopa naised ilmselgelt teavad, kuidas see mäng käib!

Discgolf.ee, Henna Blomroos


Euroopa discgolfimängijad tõusevad aina enam edetabelitesse ja me ei räägi siin ainult ühest-kahest silmapaistvast mängijast - kogu skene on kiirelt arenemas! Meenutame siinkohal augustis Tallinnas toimunud discgolfi Euroopa meistrivõistlused. Üritus tõi kokku 180 Euroopa parimat mängijat ning tagasiside nii mängijatelt kui pealtvaatajatelt oli suurepärane. On selge, et Eesti ja Euroopa discgolfi kogukond panustab pidevalt selle arengusse. 

Discgolf.ee, Eveliina salonen


Mis ootab Euroopa discgolfimaastikku järgmiseks? See on miljoni dollari (või euro) küsimus. Igatahes võime olla kindlad, et Euroopa mängijad jätkavad maailmatasemel tegude tegemist ja tulevik tuleb helge!


Pildid: Disc Golf Pro Tour