Ostuabi

Tellimine

  • Tellimuse vormistamiseks leia sobivad tooted ning lisa need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saad vaadata kui vajutad veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile (nähtav lehe paremas ülemises osas).
  • Ostukorvi lehel on näha kõik Sinu poolt valitud tooted. Ostukorvis saab muuta toodete koguseid ja vajadusel neid sealt eemaldada.
  • Ostukorvi lehel saab valida sobiva tarneviisi.
  • Kui ostukorvi sisu on kontrollitud, tarneviis valitud, sisene tellimuse vormistamise lehele vajutades nuppu „Ostu vormistamine“.
  • Tellimust vormistades sisesta vajalikud andmed ja vali sobiv makseviis. Lisaks on soodiskoodi olemasolul võimalus ka soodustust rakendada.
  • Maksmiseks vajuta nuppu „Suundu maksma“ ning Sind suunatakse panga valiku lehele.
  • Peale tellimuse eest tasumist vajuta kindlasti „Tagasi kaupmehe juurde“.
  • Tellimuse kinnitus saadetakse Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile.
  • Juhul, kui tellimuse vormistamisel esines tõrkeid või tellimuse kinnitus ei laekunud Sinu e-posti aadressile, palume kontakteeruda discgolf.ee e-poe klienditoega e-posti teel birdie@discgolf.ee või telefonil 5518854.

Kaup postitatakse kliendile esimesel võimalusel(reeglina samal või järgmisel tööpäeval) pärast makse laekumist.

Meeldivat ostlemist,
Sinu Discgolf.ee

Makseviisid

Discgolf.ee e-poes kehtivad järgmised makseviisid: Swedbank, SEB, LHV, Coop, Luminor ja Citadele. Lisaks Visa ja Mastercard

Kinkekaart

Kinkekaardi kasutamiseks sisesta ostukorvis "Kinkekaart" lahtrisse kaardile märgitud kood ning vajutage nupule "Rakenda".

Sooduskood

Sooduskoodi olemasolul sisesta ostukorvis soodustuse rakendamiseks väljale „Sooduskood“ oma unikaalne kood ning vajutage nupule "Rakenda".

Kohaletoimetamine

 Pakiautomaati (3,00 €) - kampaania korral 0€.

Kaup kätte 1-3 tööpäeva jooksul.

Tulen ise järgi.

kauba tarneks on võimalik valida ka ise järgi tulemine, Tallinn, Kassi 12, E-R 10.00-18.00.

Tagastamisõigus

Discgolf.ee e-poest soetatud kaubale kehtib alates kauba kättesaamise hetkest 14-päevane tagastusõigus (v.a valitud kaubagruppidele). Tagastamisele kuuluv kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema tagastatud rikkumata orginaalpakendis.

14-päevast taganemisõigust reguleerib VÕS § 56.

Kliendil on õigus kauba tagastamissoovist tootepakkujat teavitada 14 päeva jooksul kauba kättesaamise hetkest e-posti teel birdie@discgolf.ee või telefonil 5518854.

Kauba tagasi jõudmisel tootepakkuja kätte läbib see kiire ülevaatuse veendumaks, et toode on kasutamata ja rikkumata originaalpakendis. Kauba korrektseks tunnistamisel tagastatakse Teile raha 14 päeva jooksul alates selle tagasijõudmisest tootepakkuja kätte.

Toote nõuetele mittevastavusel või puuduste ilmnemisel palume kontakteeruda discgolf.ee e-poe klienditoega e-posti teel birdie@discgolf.ee. Palume kirjas märkida tellimuse esitaja nime, kontakttelefoni, tellimuse numbri ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpse kirjelduse.

Võimalike pretensioonide korral, palume saata e-mail e-posti aadressile birdie@discgolf.ee, kus palume kirjeldada võimalikult täpselt pretensiooni asjaolusid ning lisada oma kontaktandmed. Pretensiooni esitajaga võetakse ühendust võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul.

Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole (www.komisjon.ee) ning üleeuroopaliselt Euroopa Liidu veebipõhistevaidluste lahendamise Online Dispute Resolution keskkonda aadressil http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Lisainfot saab küsida meie klienditoe telefonil 5518854 või e-posti teel birdie@discgolf.ee.