Järgmise Vormsini!

Järgmise Vormsini!

Möödunud neljapäeva lõuna ajal pakiti matkabussid ja sõiduautod valmis, et võtta suund Vormsi saarele, kus toimus juba eelmisel aastal legendaarseks saanud Vormsi Open 2, mille peasponsoriks oli seekord Euronics.

Kes juba ka eelmine aasta käisid, teavad ehk kaasa noogutada, et tegemist on ühe mõnusa discgolfiüritusega, mida saab positiivse noodiga veel terve aasta meenutada. Sina, Vormsi ja su parimad discgolfisõbrad!

Discgolf.ee, Vormsi Open

Vormsi Open-i südameks on Hullo külas asuv kõrts Krog No. 14, kus kogu melu saab alguse ja kus ka rada sai alguse - sümboolne 1. rada, kus tekib just see tunne, et tahaks kogu koti tühjaks visata.

Võistlusrada kulges mööda Hullo küla ja ühelt rajalt teisele liikudes sai tunda ehedat Vormsi saare elu, justkui oleks natuke ajas tagasi rännanud. Võrreldes eelmise aasta layout-iga oli see aasta rada kergemaks ja lühemaks tehtud, mis tekitas mõnusa birdiejahi tunde ka naismängijatele.

Vormsi Open

Reedel toimus kõrvalvõistlusena Vormsi Open Paarismäng, mis andis võimaluse soovijatel juba ka rajaga tutvuda ja enne õhtust players party-t mõnusalt aega veeta. Lisaks toimus õhtul veel ka putiväljakutse ja kaerama käe äkksurm. Parimad Teie ees:

Metrixi reiting kuni 1749 1. koht Oscar Tirman ja Triin Paabo, 2. koht Jorma Tamm ja Karel Mägi, 3. koht Merilyn Ivask ja Rainel Paabo.
Metrixi reiting 1750+ 1. koht Silver Ambur ja Siim Ühtid, 2. koht Kaspar Sale ja Taivo Lember, 3. koht Sander Veskla ja Mallor Mettis.
Tutvu paarismängu tulemustega siin.

Laupäevasele põhivõistlusele läks peale 79 mängijat kolmes divisjonis. Nägime päikest, nägime vihma, rõõmsaid nägusid ja isegi holareid! Lõunapausil pakkus kõikidele soovijatele maitsvat kõhutäidet Krog no. 14 kokad, pärast mida sai veel paari tunnise lõunauinaku teha, et siis jälle uuele ringile minna.

Igas divijsonis käis poodiumikohtadele tihe rebimine ja seekordsed Vormsi Open 2 powered by Euronics võitjad Teie ees:

Naised: 1. koht Maria Liivamägi, 2. Merilyn Ivask, 3. Kairi Aavere
Edasijõudnud: 1. koht Hannes Kurn, 2. Mallor Mettis, 3. koht Oscar Tirman
Harrastajad: 1. koht Kaspar Kallas, 2. Sten-Egert Neem, 3. koht Jorma Tamm.
Tutvu Vormsi Open 2 powered by Euronics tulemustega siin.

Discgolf.ee, Vormsi Open

Discgolf.ee, Vormsi Open

 Discgolf.ee, Vormsi Open

Lisaks autasustati ka täpseimad mängjad, kellest põhivõistlusel suutsid Hole-in one visata Sander Kotkas ja Meelis Vist. Põhivõistluse CTP mängus oli täpseim naiste hulgast Annika Saar ja meestest Eno Juul. Laupäevasel players party-l toimus ka blind CTP ja täpsemim drive, kus kõige täpsem oli seekord Ranno Rannamäe, Merilyn Ivask ja Kaspar Sale.

 

Täname kõiki sponsoreid: Euronics, Surface, Krog no. 14, Vormsi vald, Discgolf.ee ja muidugi ka kõiki korraldajaid - tubli töö!

Järgmise Vormsini!