Lasnamäe vanal lennuväljal mängiti pühapäeval discgolfi

Lasnamäe vanal lennuväljal mängiti pühapäeval discgolfi

Pühapäeval 13. märtsil toimus vanal Lasnamäe lennuväljal discgolfi võistlus, kus 18-korviga pop-up raja läbisid ühtekokku 89 mängijat. Võistlusklasse oli kolm – edasijõudnud, harrastajad ja naised.

Edasijõudnud võistlusklassi võitis Discrafti mängija Sten Tammik tulemusega -17. Teiseks tuli Mauri Villmann (-12) ja kolmas oli Keiro Jõgisalu (-12). Harrastajate klassis võidutses Risto Pakkonen tulemusega -14, Reimo Lohu tuli rajalt maha tulemusega -7 ja kolmandana lõpetas Hans Aare (-5). Naiste arvestuses võitis Team64 Balticu nimekirja kuuluv ja Eesti Talviste Meistrivõistluste võitnud Kaidi Allsalu tulemusega -4. Anneli Ostrat ja Katri Pung jagasid II ja III kohta tulemusega +3.

Vaata tulemusi Disc Golf Metrixist: https://discgolfmetrix.com/2036561

Võistluse peakorraldaja Ralf Rogovi kommentaar: “Antud idee tekkis juba talve esimeses pooles. Esimene murekoht oli, et kuidas antud idee ja asukoht üldse vastu võetakse. Tegemist on siiski suuresti maha jäetud kohaga, kus on palju prügi ja ebatasane pinnas.”

“Üldjoontes tundub siiski, et tabasime naelapea pihta, sest tagasiside oli ülimalt positiivne. Mõnus tunne on kui peale ringi tullakse, surutakse kätt ja öeldakse et hea töö! Tahan tänada oma töökat meeskonda, kes tulevad alati minu kergelt hullude ideedega kaasa. Timmo Ordjas, Silver Leetma, Mari-Liis Joa, Riho Rogov, Rando Sillak, Rainel Paabo ja paljud teised – aitäh!” lisas Rogov.

Võistlusega jäi rahule ka Eesti maraton-discgolfar ning Disc Golf Fanaticu eestvedaja Tõnis Soppe: “Pean ikka uuesti mainima, et väga äge rada oli “Lasnamäe lennuväli”. Nagu rusikas silmaauku! Sügav kummardus kogu tiimile tubli töö eest.”

Kes esimesel Lasnamäe lennuvälja mõõduvõtul tulemust kirja ei saanud saab uut pop-up rada proovida juba sellel pühapäeval kui tulemas on Discgolf.ee paarismaraton.

“Kokku mängime 36 korvi – 18 korvi best shot ja 18 korvi alternate formaadis. Layout jääb samaks, kuid proovime tii-alad paremasse konditsiooni saada. Ilma eest on ka paarismängul makstud,” jagas edasist sõjaplaani võistluse eestvedaja Ralf Rogov.

Paarismängule saab registreerida Disc Golf Metrixis: https://discgolfmetrix.com/2042703

Lasnamäe lennuväli

Lasnamäe lennuväli

Lasnamäe lennuväli

Paarika maraton