T1 Tallinna kaubanduskeskuses mängiti discgolfi I võistlemas rohkem kui 250 mängijat!

T1 Tallinna kaubanduskeskuses mängiti discgolfi I võistlemas rohkem kui 250 mängijat!

Pühapäeval 22. jaanuaril toimus T1 Tallinna kaubanduskeskuses 65-korviga discgolfivõistlus, kus osales üle 250 mängija. Kokku mängiti 2x65 korvi ning võistlusklasse oli kaks - mehed ja naised.

Meeste arvestuses võitis kahe ringi kokkuvõttes valitsev Eesti meister Rasmus Metsamaa tulemusega -143, talle järgnes Järve talu elav legend Mauri Villmann, kes jäi Rasmusest maha kõigest ühe viskega (-142). Meeste arvestuses kolmandale kohale tuli vana X-ide hunt Hannes Kurn tulemusega -137.

Naiste esikolmikus võtsid kohad sisse Kaidi Allsalu (-58), Ly Teder (-50) ja Kaire Tekku (-43).

Gurmee-putiliiga viis mängijaid T1 koridoridesse, katusele, batuudikeskusesse, erinevatesse poodidesse, uusi rentnike ootavatele pindadele, eskalaatoritele, Tallinna suurimasse ventilatsiooniruumi, vaaterattale ning Baltikumi suurimasse erootikapoodi Hot Lips.

T1 Tallinn X4 peakorraldaja Ralf Rogov jäi võistlusega rahule: “Vinge üritus! Viimased kolm päeva olid väga intentsiivsed nii töötundides kui kilomeetrites, sest pinge oli päris suur. Lõpptulemus sai hea. Alati saab muidugi paremini, kuid midagi peab ka järgmiseks korraks jätma. Tahaksin tänada kõiki mängijaid, kes selle päeva tegid just selliseks nagu ta oli. Samuti suur kummardus T1 juhtkonnale, kes tuli hullumeelse ideega kaasa. Ja loomulikult meie sponsorid - Dima ja Sportland, Pertti ja Adidas, Risto ja Milwaukee, Silver ja Discgolf.ee, Liis ja Kingitus.ee, Henri ja Kaissu, Jeremy ja Dynamic Discs, Emil ja Latitude 64 ning Tauno ja Coca-Cola. Suured-suured tänud ka kõikidele korraldustiimi liikmetele.”"Uskumatult äge üritus! Kes ilma jäi, see hoidke pöidlad pihus, et jätsime asjad terveks ja saaksime veel sellise võimaluse. Suur au ja kiitus kõigile korraldajatele, kes selle võistluse nii vingeks tegid! Väga palju erinevaid korve oli, mis ei muutnud võistlust üksluiseks vaid terve esimese ringi oli elevus sees, et mis rada järgmiseks tuleb ja teisel ringil juba teadsid, kus kohas juurde on vaja panna. Enda mängu tegi nauditavaks väga hea seltskond, suur soov mängida ja üle keskmise hea puttimise päev. Viimased nädalad oli kerge error putiga, aga siit on nüüd hea edasi minna. Rebimine parimate kohtade peale oli väga tihe, pärast 130 korvi võita 1 viskega tundub täiesti uskumatu. Usun, et paljudel jäi kripeldama tulemus ja oleks nõus kohe uuesti minema parandama vigu. Ootan juba huviga, kus tuleb järgmine võistlus!" jagas oma mõtteid meeste arvestuse võitja Rasmus Metsamaa. 

Disc Golf Metrixi tulemused: https://discgolfmetrix.com/2435148

Vaata Delfi Spordi pildigaleriid: https://sport.delfi.ee/artikkel/120131926/delfi-fotod-ja-video-t1-keskuses-toimus-discgolfi-voistlus