Prodigy Championshipi võitjateks krooniti Kristjan Allemann, Ly Teder ja Tauri Punder

14.-15. augustil toimus Kõrvemaa ja Valgehobusemäe discgolfi parkides esmakordselt Prodigy Championship. Kokku mängiti laupäeval kaks ja pühapäeval üks võistlusring. Võistlusklasse oli kolm: edasijõudnud (Metrixi reiting 900+), harrastajad (kuni 899) ning naised. Võistlusparkideks olid Kõrvemaa Prodigy PRO rada, Kõrvemaa Harrastajate discgolfi park ning Valgehobusemäe discgolfi park. Kõik võistlejad läbisid kahe päeva jooksul igas discgolfi pargis ühe võistlusringi.

Edasijõudnud võistlusklassis võitis Prodigy tiimi mängija Kristjan Allemann (-19), kes tegi suurepärase viimase ehk kolmanda ringi Kõrvemaa Prodigy PRO rajal - ringi tulemuseks -9, mis tagas talle ka Marko Naritsa (-18) ees napilt 1-viskelise edu ja esikoha. Teisele kohale tuli Team64 nimekirja kuuluv meie esinduspoe juht Marko Narits. Kolmandaks tuli Oscar Tirman (-17).

◉ I - Kristjan Allemann -19
◉ II - Marko Narits -18
◉ III - Oscar Tirman -17

Harrastajad - Kõrvemaa discgolfipark

Harrastajate võistlusklassi võitis Tauri Punder koondtulemusega +5, teise koha saavutas Robert Kruuda (+10) ning kolmanda koha selgitasid Velle Hammer (+11) ja Aare Sepp (+11), kes mängisid ümber. Ümbermängimine möödus väga pingeliselt - mängiti Kõrvemaa PRO raja A ja B korv. Mehed loopisid kettaid mitu rada enne kui kaardipakist tõmbas suurema kaardi Velle Hammer.

◉ I Tauri Punder +5
◉ II Robert Kruuda +10
◉ III Velle Hammer +11

Naiste võistlusklassi parimaks mängijaks tuli Ly Teder koondtulemusega 14. Viimasel ringil head minekut näidanud Kelli Ellus (+18) napsas teise koha ning Maria Liivamägi (+20) tuli kolmandaks.

◉ I Ly Teder +14
◉ II Kelli Ellus +18
◉ III Maria Liivamägi +20

Disc Golf Metrix

Nädalavahetusel visati ka esimesel ringil üks hole in one. Sellega sai hakkama Kõrvemaa Prodigy PRO raja 11 korvil Kalmer Kivi. Reedese paarismängu tulemusi saab vaadata siit: https://discgolfmetrix.com/1719290

Kõrvemaa paarisvõistlus

Suured tänud kõikidele mängijatele, kes heitlikku ilma trotsides lõpuni vastu pidasid. Sügav kummardus kõikide toetajate ees, kes aitasid Prodigy Championshipi toimumisele kaasa. Sportland x Dima Smirnov, Discgolf.ee x Janno Saar, Prodigy Disc x Lasse Paju, Tanker x Jürgen Meisalu, FatBurner x Denise Ettles ning discgolfi parkide eestvedajaid Kõrvemaa x Margus Mäll ja Valgehobusemäe x Kalju Kertsmik. Näeme 2k22!