Raimo Kimmel: 5 korvi, mis võivad EM-i tiitli otsustada

Raimo Kimmel: 5 korvi, mis võivad EM-i tiitli otsustada

16.–20. august toimuvad Tallinna Lauluväljakul Euroopa meistrivõistlused discgolfis. Võistlusareenile astub ligemale 180 Euroopa tippmängijat rohkem kui 25. erinevast riigist. Soome discgolfilegendi Seppo Paju poolt kujundatud pop-up discgolfipark on kurjakuulutavalt väljakutsuv.

Discgolf.ee esitas Euroopa meistrivõistluste TD-le ehk võistluste tehnilisele juhile, mitmekordsele Eesti meistrile ja endisele koondise kaptenile Raimo Kimmelile väljakutse.

Millised korvid on Raimo arvates need, mis võivad EM-i tiitli otsustada?

1 – korralik "Ameerika mäed". Juba tii-alale tulles tunnetad suurvõistluse melu ja tähelepanu, mis võib nõrgema närvikavaga mängijal südame pisut rütmist välja viia ja käed korralikult värisema panna. Olles jõudnud maa peale tagasi, tuleb kohe hakata aga taas rühkima kõrgustesse, laulutaadi Gustav Ernesaksa poole, kes stoilise rahuga jälgib sinu teekonda temani.

Nõuanne: Säilita rahu ja püüa olla visetes täpne. Sellega võidad rohkem kui kaotad!

7 – Väga mõnusa ja rahuliku kulgemisega rada, mis aga karistab karmilt kui muutud üleliia hulljulgeks.

Nõuanne: Pea kinni mänguplaanist ja ära torma!

13 ja 14 – "Mere pidu". Kui on tuuline ja pigem on seal tuult, siis kostitavad meri ja tuul sind kõigega, mida neil pakkuda. Tunne, nagu "oleksid laeva kapten ja kogu maailma tuuled on sinu vastu ajal, mil pead oma laeva juhtima läbi kõige kitsamate karide" peab nendel kahel rajal vägagi paika. Aga heal kaptenil on alati varuplaan ja selleks on kannatlikkus.

Nõuanne: Täpsus kaalub üles distantsi!

18 – "Ameerika mägede finaal", seekord ainult alla suunas. Kui oled piisavalt julge ja täpne, siis preemia selle eest on üüratu.

Nõuanne: Lase lõvi puurist välja!

Pilet osta Piletikeskusest. Kasuta võimalust ja tule omasid toetama: https://piletikeskus.ee/et/jqg8qx